Facebook Messenger

Facebook Messenger(Chrome) 1.4

این بارگیری دیگر دردسترس نیست.ممکن است به‌دلیل توقف تولید نرم‌افزار باشد، یا مشکل امنیتی داشته باشد، یا دلیل دیگری داشته باشد.

می‌توانید این جایگزین‌ها را بارگیری کنید:

فیس بوک مسنجر در مرورگر شما؟ یک دقیقه صبر کن...

با استفاده از این افزونه Chrome شما یک دکمه مخصوص برای باز کردن فیس بوک مسنجر دریافت می کنید - این که آیا می خواهید این مساله دیگری باشد.

مشاهده شرح کامل

مزایا

  • کار می کند!
  • چت بدون مزاحمت های فیس بوک دیگر

معایب

  • بدون بهبود در وب سایت
  • بدون ورود منحصر به فرد

بد نبود
5

با استفاده از این افزونه Chrome شما یک دکمه مخصوص برای باز کردن فیس بوک مسنجر دریافت می کنید - این که آیا می خواهید این مساله دیگری باشد.

حالا شما می توانید چیزی را که قبلا انجام دادید انجام دهید!

"حالا شما می توانید فیس بوک از گوگل کروم استفاده کنید!" شرح این افزونه محبوب Chrome را می گوید. بیایید این را از راه خارج کنیم - شما همیشه قادر به انجام این کار هستید، در تمام مرورگرها، در وب سایت فیس بوک.

این برنامه افزودنی فیس بوک یک دکمه را برای مرورگر اضافه می کند که وقتی روی آن کلیک می کند یک پنجره جدید باز می شود.
در این پنجره همه پیام های شما را می بینید و می توانید به سادگی آنها را مانند سایت خود پاسخ دهید. شما باید از طریق Chrome به فیس بوک وارد شوید تا از آن استفاده کنید - بنابراین اگر شما در وب سایت هستید و از سیستم خارج شده اید، دیگر از طریق این افزونه پیام های رسمی دریافت نخواهید کرد.

فقط برای راحتی خلع سلاح

فرمت فیس بوک مسنجر برای Chrome کار می کند، اما سوال مطرح می شود "چرا؟" هیچ دلیلی برای استفاده از آن وجود ندارد. این سیستم از منابع سیستم استفاده می کند، کروم آن را کمی کندتر می کند و یک دکمه به Chrome اضافه می کند و فضا را می گیرد. اگر بتوانید بدون وارد شدن به وبسایت در برنامه افزودنی وارد سیستم شوید، این ممکن است توجیه پذیر باشد، اما همانطور که گفته شد، کاملا از کار افتاده است. همه چیز این افزونه انجام می شود بهتر و راحت تر از طریق وب سایت انجام می شود. تنها مزیت آن این است که شما می توانید بسیاری از مزاحمت های احتمالی را که فیس بوک می تواند ارائه دهد (به استثنای پیام های شما، بطور واضح) اجتناب کنید.

اتلاف فضای مرورگر

این افزونه فیس بوک برای Chrome به خوبی کار میکند، اما بسیار بی معنی است!

این برنامه دیگر نمیتواند دانلود شود. شما می توانید جایگزین در ارتباطات را جستجو کنید .

برترین بارگیری‌ها اجتماعی و ارتباطات برای mac

مرورهای کاربران درباره Facebook Messenger

دارای حمایت مالی×