Messenger

Messenger برای iPhone

دوستان فیس بوک فقط یک قدم دور

مسنجر فیس بوک یک برنامه مستقل است که به شما امکان می دهد با دوستان فیس بوک خود چت کنید و پیام های متنی و SMS را به هر مخاطبی از گوشی خود ارسال کنید. این برنامه همچنین به شما اجازه می دهد تا تماس های رایگان به دیگر کاربران مسنجر ایجاد کنید.

مشاهده شرح کامل

مزایا

  • به پیام های گروهی اجازه می دهد
  • سرویس موقعیت مکانی گنجانده شده است
  • می توانید پیام های صوتی ارسال کنید
  • پشتیبانی از تماس رایگان از طریق فای

معایب

  • برنامه های متنوع تر در دسترس هستند

خیلی خوب
8

مسنجر فیس بوک یک برنامه مستقل است که به شما امکان می دهد با دوستان فیس بوک خود چت کنید و پیام های متنی و SMS را به هر مخاطبی از گوشی خود ارسال کنید. این برنامه همچنین به شما اجازه می دهد تا تماس های رایگان به دیگر کاربران مسنجر ایجاد کنید.

با همه ارتباط برقرار کنید

مسنجر از دوستان و مخاطبین تلفن همراه برای پیام های گروهی و همچنین قابلیت های مبتنی بر مکان استفاده می کند.

از آنجا که مسنجر در پیام رسانی متمرکز است، برنامه ممکن است کمی ساده باشد. هر چند با برنامه های دیگر ارتباط برقرار می کند. چت گروهی با هم ترکیب چندین کاربر می کند و اجازه می دهد تا پیام ها در یک پنجره جمع شوند.

اگر پیامک را فعال کنید، می توانید با تماس با مخاطبین تلفن نیز از مسنجر استفاده کنید. این برنامه به شما اجازه می دهد پیام های هر مخاطب را در تلفن خود ارسال کنید، نه فقط دوستان فیس بوک خود. تماس های فیس بوک با حباب آبی نشان داده می شود و پیام های اس ام اس در سبز نشان می دهد. هنگامی که ارتباط برقرار می کنید، فقط آیکن را بچرخانید و اعلان را از صفحه خود حذف کنید.

مسنجر از برچسب ها از جمله محدوده مناسب و مناسب از برچسب های پیش فرض پشتیبانی می کند و همچنین امکان خرید برچسب های جدید از طریق فروشگاه را برای روشن شدن مکالمات خود فراهم می کند.

مسنجر به شما اجازه می دهد تا از طریق برنامه تماس صوتی و تصویری رایگان دریافت کنید. تماس ها بیش از فای رایگان هستند، اما اگر شما از یک اتصال داده تلفن همراه استفاده می کنید، باید هزینه های استاندارد را پرداخت کنید.

همچنین یک ویژگی سرگرم کننده برای تصویربرداری پیام های ویدئویی کوتاه وجود دارد . از داخل برنامه می توانید ویدیوهای 15 ثانیه ای را از دوربین دستگاه خود بگیرید و آنها را با دوستان خود در چت اشتراک گذاری کنید. یکی دیگر از ویژگی های این است که شما می توانید عکس ها، فیلم ها و لینک ها را مستقیما با مسنجر به اشتراک بگذارید.

فیس بوک این پلتفرم را برای توسعه دهندگان به ادغام با برنامه های دیگر باز کرده است . حالا شما می توانید GIFS، فیلم ها و عکس ها را از برنامه های دیگر در مسنجر ارسال کنید. اگر به برخی پیشنهادها نیاز دارید، از برنامه بهترین فیس بوک مسنجر استفاده کنید .

ساده برای استفاده از لطف به چت سر

رابط کاربری ساده برای استفاده است و ویژگی های مختلف به خوبی برای شما گذاشته شده است. بسیار آسان است که ببینید چه کسی آنلاین است و از طریق اطلاعیه های فوری دریافت می کند که کسی پیام شما را برای شما ارسال کرده است.

طراحی رابط کاربری فیس بوک تمیز و مرتب است. آبی از آیکون های منو و سبز پیام های هشدار به وضوح در برابر پس زمینه سفید برنامه ایستادگی می کند و این ظاهر منحصر به فرد حضور بیشتری را به مکالمات خود می دهد.

صاحبان اپل دیده می شوند برخی از ویژگی های اضافی با برنامه مسنجر، با گزینه ای برای دریافت کلیپ های صوتی، دوستداران، برچسب ها، و دیگر اعلان های ارسال مستقیم به مچ دست شما . به همین ترتیب، صاحبان اپل هم اکنون می توانند با استفاده از تابع چندرسانهای تبلت مسنجر را استفاده کنند.

می تواند بیش از حد باشد

مسنجر یک برنامه چت جایگزین واقعی نیست، زیرا محدود به مخاطبین فیس بوک یا تلفن است. اما با این که بسیاری از افراد با استفاده از فیس بوک، این ممکن است بهترین راه برای صحبت با دوستان بین المللی باشد. برنامه رسمی فیس بوک نیز دارای چت است تا مسنجر ممکن است یک برنامه اضافی باشد که دیگر نیازی به آن ندارید.

برترین بارگیری‌ها گپ و پیام‌رسانی فوری برای iphone

Messenger

بارگیری

Messenger 205.0

مرورهای کاربران درباره Messenger

×